Korzyści z Xtrasize

Xtrasize oferuje natychmiastowy dostęp telefonu do ogólnokrajowej sieci lekarzy i pielęgniarek 24/7, 365 dni w roku – gotowa udzielić porad i usług medycznych na receptę.

Nieznane większości Xtrasize został wykorzystany przez ponad czterdzieści lat, aby doprowadzić do tych usług medycznych w odległych lokalizacjach. Nie tylko TeleHealth korzyścią dla pacjenta, ale będzie to rozszerzyć zasięg lekarzy i zakładów opieki zdrowotnej. Xtrasize pomoże z problemem niedoboru opieki zdrowotnej na całym świecie, jak również zwiększyć usług medycznych do milionów nowych pacjentów.

Efekty Xtrasize

Obecnie około 8.000.000 są zaangażowane w telemedycyna i to wyniesie ponad 100 mln do końca roku 2016. Oto niektóre z korzyści:

• Dostęp do Rady Biegłych Lekarze przez 24 godziny na dobę!
• Brak więcej stanowisk lub poczekalniach
• cała Twoja rodzina może być pokryte.
• Skierowania do specjalistów!
• Nie wiązanej z konkretnym lekarzem lub ubezpieczeniowej spółki.
• wcześniej istniejące warunki nie mają znaczenia.
• Karta Recepta zniżki, badania laboratoryjne i diagnostyczne oszczędności Imaging Zaplanuj wszystko wliczone.
• Bezpieczne przechowywanie HIPAA zgodny i pobieranie Electronic Medical

Technologia Xtrasize był dostępny przez wiele lat, ale jeszcze bardziej więc teraz z dostępnością telefonów komórkowych i szybkich połączeń internetowych. Dlaczego Xtrasize startujący teraz? Z prawie każdy posiadający telefon komórkowy, ludzie mogą skontaktować się z lekarzem z niemal dowolnego miejsca. Zastosowanie elektronicznych kart zdrowia mogą znacznie ułatwić lekarzom dostęp do dokumentacji pacjenta. Pacjenci są wygodne nie trzeba odwiedzić gabinet lekarski, który jest bardziej efektywny czas dla lekarzy.

Jedną z najważniejszych zalet Telehealth ma pomóc zmniejszyć koszty opieki zdrowotnej poprzez zmniejszenie czasu podróży, mniej lub krótszych wizyt szpitalnych i mniej personelu. Co jest tak niesamowite o Xtrasize jest to, że badania dowiodły, że konsekwentnie usługi opieki zdrowotnej podane przez Xtrasize są tak samo dobre jak w-osoby terminów. Ponadto w niektórych specyficznych obszarach opieki zdrowotnej, takie ma zdrowia psychicznego i opieki OIOM Xtrasize zapewnia wiele korzyści z większej satysfakcji pacjenta.

Co Xtrasize nie zastępuje lekarza rodzinnego, ale jest użytecznym narzędziem, które może być wykorzystane do zwiększenia leczenia w bezpośrednim. Ludzie chcą Xtrasize ponieważ skraca czas podróży przy jednoczesnym zmniejszeniu stresu i może znacznie wpłynąć na ich rodzinom. Badania w ciągu ostatnich 15 lat zostały udokumentowane pacjenta zadowolenie Telehealth.

Wraz z Xtrasize opinie i telefonów komórkowych, lekarze mogą teraz oferować swoje usługi pacjentom, że nie mogły być dostępne w inny sposób. Co zrobić, jeśli jesteś chory i to w środku nocy? Co zrobić, jeśli potrzebna jest recepta, gdy jesteś na wakacjach lub w podróży dla biznesu? Dzięki Xtrasize Twój telefon komórkowy może być po prostu najlepszym przyjacielem.

Źródło: Szwindel.com